Категории
• Мъдростта на вековете • Новата Ева • Обичам да чета • Сродни души • Красотата е навсякъде • Смехурко
Най-разглеждани
• Днес • Вчера • Последната седмица • Последният месец • Всички
Най-харесвани
• Днес • Вчера • Последната седмица • Последният месец • Всички
Моите публикации
• Нова • Предложени • Публикувани
Вход
виц от смехурко:
Джон поканил майка си на вечеря в квартирата си. Показал и всичко - кухня, хол, спалня с две легла. Майка му отдавна се съмнявала в ориентацията на сина си и не била учудена колко красив младеж е съквартиранта на Джон. По време на вечерята те се държали непринудено, но майка му все още не била удовлетворена и подозирала, че има повече от колкото показват на пръв поглед. Подпитала ги и Джон и казал:
- Знам какво си мислиш, но те уверявам, че с него сме само приятели!
Минала седмица след това и двамата се заприказвали:
- Джон, знаеш ли, че се чудя ... от както майка ти ни гостува ми се струва, че изчезна единия сребърен нож от комплекта, който ти подарих.
- Малко вероятно е мама да го е взела, но ще и пиша.
В типичен британски стил Джон оформил: "Скъпа мамо, не искам да кажа, че си взела един нож от нашата кухня, но не искам да кажа и, че не си взела един нож от нашата кухня. Факт е обаче, че един сребърен нож липсва от там." В отговор на това получил: "Скъпи Джон, не искам да кажа, че спиш с него, но не искам да кажа и, че не спиш с него. Факт е обаче, че ако съквартиранта ти си лягаше в собственото си легло, щеше вече да е намерил сребърния нож. С любов: Мама"
3 Юни
Ключови думи: смях, смехурко, вицове
Категория: Смехурко
1139
За българския език „Този език не е обикновен език
Мъдростта на вековете
Щом влезете в общение с една Божествена мисъл, вие ще усетит ...
184
Да мисли Бог за човека и човек - за Бога, това е в
Мъдростта на вековете
Смелост се изисква от ученика Като дойдат страдани
Мъдростта на вековете
Когато Любовта дава и когато не дава, резултатите са еднакво ...
144
Казано е в Писанието: “Изпитвайте духовете! Всичко изучавайт ...
131
Вие трябва да знаете, че Бог е безпощаден към всеки, който л ...
211
Първото нещо, което се изисква от човека, е да бъде доволен ...
284
Казвам, хранете тялото си с Истината. Хранете сърцето си с И ...
297
Косата става бяла, когато много се тревожиш, побелява. От го ...
201
Споделете ваши любими цитати, мъдри мисли и притчи
Facebook login
Печеливш за м.Април 2015
Най-разглеждани
Най-харесвани